HDA range

CDS50

CD/SACD přehrávač
Zpět na produkty

CDS50

CD/SACD přehrávač

Náš dosud nejvyspělejší přehrávač CD, digitální hudby a streamer.

Digitální zvuk v jistém smyslu neexistuje. Museli byste být  superhrdina, abyste měli uši, které dokáží dekódovat miliony jedniček a nul, které tvoří vaši sbírku CD nebo knihovnu iTunes. Ať už je zdroj jakýkoli - notebook, přehrávač CD, chytrý telefon, USB flash disk - výsledkem je pouze rozkmitání reproduktorů. Jinými slovy, vše nakonec skončí analogově.

Při přehrávání z digitálního formátu je pravděpodobně nejdůležitější komponentem DAC neboli digitálně analogový převodník. Ušetříme vás hromady vědeckých poznatků, ale právě ten převádí ten jinak neživý binární kód na slyšitelnou zvukovou energii. Bitová hloubka je přitom klíčovým měřítkem kvality zvuku.

Pokud tedy posloucháte 24bitovou kopii WAV svého oblíbeného alba přes převodník, který převádí pouze na 16 bitů, přijde vniveč pořádná porce detailů. Proto jsme do celé řady HDA zařadili 32bitové převodníky - nejčastěji používanou bitovou hloubku v digitálním záznamu - takže máte zaručen plný zvukový obraz toho, co umělec zamýšlel.

Detaily produktu

  • Přehrává všechny formáty disků včetně SACD, CD-A, CD-R a CD-RW
  • Podporuje formáty zvukových souborů včetně FLAC, WAV, AIFF, OGG, MP3, AAC a WMA
  • Vstup USB
  • Vestavěný vynikající 32bitový D/A převodník
  • Streamování prostřednictvím aplikace Musiclife
  • Celkové harmonické zkreslení + šum = 0,002 %
ZOBRAZIT VÍCE arrow down
SKRÝT arrow down

Soubory

STÁHNĚTE SI APLIKACI

Ovládejte zvuk v režimu UPnP a základní funkce tohoto produktu pomocí iPadu, iPhonu nebo iPodu Touch a bezplatné aplikace MusicLife! Ovládací aplikace Arcam je nyní k dispozici i pro Android.